Hızlı Okuma Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Hızlı Okuma Kursu'nda harika bir Hızlı Okuma öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
182 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Dil Kursu Kariyer Eğitimleri bünyesinde en önemli kurslarımızdan biri olan hızlı okuma kursu Ankara eğitimlerimiz devam ediyor. Hem hızlı okumak hem de anlayarak hızlı okumak isteyen herkes Çağrı Dil Ankara hızlı okuma kursları ile okurken aldığı verimi %300’e kadar artırabilir. Etkin , hızlı ve anlayarak okuma eğitimlerimiz sonunda kazanacağınız kazanımlardandır. Ankara Hızlı okuma kursu eğitimlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Nedir?

Hızlı okuma nedir ne işe yarar ? Temel eğitim alan herkes okuyabilir. Ancak herkesin okuma hızı farklıdır. Hızlı okuma geliştirme eğitimle, bilimsel ve kanıtlanmış yöntemlerle çok fazla sağlanabilir. Sadece hızlı okumak tek başına yeterli değildir. Hızlı okuma gerçek mi sorusunu bazen duyabiliyoruz, evet hızlı okuma gerçektir ve kanıtlanmıştır.

Hızlı okuma ve anlama birlikte olması gereken bir durumdur. Kişi hem hızlı okumalı hem de okuduğunu anlamalıdır. Hızlı okuma dakikada kaç kelime okuduğunuzu değil, dakikada anlayarak kaç kelime okuduğunuzu da artırır. Eğitim sürecimizdeki Hızlı okuma dersleri ile bunları sağlıyoruz.

Hızlı okuma, okuma hızınızın bilimsel yöntemlerle geliştirilerek çok daha kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni/dokümanı/kitabı anlayarak okuyabilme yeteneğidir. “Anlama”nın altını çizdik çünkü okuma kabiliyetinde de önemli olan nicelik değil nitelik, yani okuma eylemini ne kadar çok gerçekleştirdiğiniz değil, ne kadar etkili gerçekleştirdiğinizdir.

Hızlı Okuma Teknikleri

Hızlı okuma kursu eğitimlerimiz içerisinde hızlı okuma teknikleri de yer almaktadır. Kişiye özel veya grup olarak çıkardığımız hızlı okuma programı sizlerin daha kısa bir sürede çok fazla yol almanızı sağlamaktadır.

Hızlı okuma tekniklerini uygularken hızlı okuma metinleri , hızlı okuma kitabı , hızlı okuma bilgisayar programı , hızlı okuma göz egzersizleri gibi anlayarak ve etkili hızlı okumanızı sağlayacak her türlü uygun tekniği eğitmenlerimiz hızlı okuma dersi bünyesinde kullanmaktadır.

Hızlı Okuma Faydaları

Hızlı okuma faydalı mıdır , hızlı okuma yararları nelerdir sorularını aklınızdan soruyor olabilirsiniz. Öğrenci olabilirsiniz , yoğun evrak işleri ile ilgilenilmesi gereken bir işte çalışıyor olabilirsiniz. Çok sayıda rapor ve döküman taramanız gereken bir öğretim görevlisi olabilirsiniz veya sadece kitap okumayı çok seviyor kısa sürede daha çok kitap okumak istiyor olabilirsiniz. Bunlar ve benzeri daha birçok yerde anlayarak hızlı okuma kursu ile okuma hızınızı geliştirip işlerinizi kısa sürede halledebilir, sınavlarınızda çok daha başarılı olabilirsiniz. Çağrı Hızlı Okuma Kursu bir yandan da hızlı okuma ve okuduğunu anlama kursudur. Hızlı okuma kursu kişisel gelişim kursları arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Hızlı Okuma Kursları Ankara

Çağrı Dil Hızlı Okuma kursları Ankara içerisinde en fazla rağbet gören hızlı okuma eğitimi içeriğine sahiptir. Profesyonelce hazırlanmış hızlı okuma metni çalışmaları , profesyonelce uygulanan blok okuma öğrenme teknikleri , hızlı okuma hafıza teknikleri ile hızlı okuma dünya rekoru kırmasanız da sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak hızlı okuma kurslarına hazır olun.

Kimler Hızlı Okuma Kursu Almalıdır?

 • Sınavlarında ve derslerinde başarılı olmak isteyen Üniversite öğrencileri,
 • Her türlü sınava giriş hazırlığında olan , sınav süresini yetiştiremeyen sınava hazırlananlar,
 • Çok miktarda rapor ve doküman taraması gereken öğretim görevlileri,
 • Yoğun evrak işi ile uğraşan çalışanlar,
 • Kısa zaman dilimlerine daha çok kitap sığdırmak isteyenler

Ankara’da Hangi Bölgeler İçin Hızlı Okuma Kurslarımız Var?

Çağrı Dil Hızlı Okuma Kursları Ankara içerisinde , Çankaya Kızılay’da Kocatepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Ancak Ankara’da yaşayıp , Yenimahalle , Çayyolu , Sincan , Keçiören , Etimesgut gibi ilçelerde yaşayan öğrenci adaylarımız için Kızılay’a sürekli gelen Ego otobüsleri , Metrolar ve Dolmuşlarda bir durak uzaklıktadır. Kızılay içerisindeki merkezi lokasyonu da öğrenci adaylarımızın kolayca kursumuza ulaşımını sağlamaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Fiyatları

Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi hızlı okuma eğitimlerimizde de her bütçeye uygun gayet ekonomik hızlı okuma kursu fiyatları politikamız bulunmaktadır. Çağrı Dil Okulu olarak eğitim kalitemizi her zaman maddiyatın önünde tutuyor ve öğrenci odaklı profesyonel çalışıyoruz. Sizlere en uygun fiyat tekliflerini almak için bizi arayabilir, iletişim formundan sizi aramamız için bize mail bırakabilirsiniz.

Ankara Hızlı Okuma Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Hızlı Okuma Kursu : Çağrı Dil Hızlı Okuma Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Hızlı Okuma kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Hızlı Okuma ile göze etkili bir hız kazandırılır ve görme ile anlayarak okuma arasında uyum sağlanır. Hızlı okuma sayesinde kitaplarınızı daha çabuk bitirir, ödevlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlarsınız. Hızlı okuma günlük hayatta okuma ve anlama konusunda size her zaman yardımcı olur.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Melek Şahin

  Aralık 8, 2022

  Eğitimin interaktif yapısı ve pratik uygulamalarıyla okuma alışkanlıklarımı olumlu yönde değiştirdim.

 2. Ahmet Avcı

  Mart 23, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hızlı Okuma kursu, hem etkili hem de verimli bir öğrenme deneyimi sunuyor.

 3. Serkan Yıldız

  Ağustos 9, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hızlı Okuma kursu, bana zaman yönetimi konusunda da büyük bir katkı sağladı.

 4. Rukiye Güler

  Ekim 4, 2023

  Kurs boyunca aldığım geri bildirimler ve destek, bireysel ihtiyaçlarıma yönelik kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaşamama olanak tanıdı.

 5. Derya Şen

  Ekim 26, 2023

  Kursun içeriği zengin ve eğitmenlerin uzmanlığı sayesinde okuma hızımı önemli ölçüde artırdım.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara