İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Kariyer Eğitimleri

Hızlı Okuma Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/turkce-merhaba.png

Hızlı İletişim

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kariyer Eğitimleri

Ankara Hızlı Okuma Kursları

Hızlı Okuma Kursu Ankara

Çağrı Dil Kursu Kariyer Eğitimleri bünyesinde en önemli kurslarımızdan biri olan hızlı okuma kursu ankara eğitimlerimiz devam ediyor. Hem hızlı okumak hem de anlayarak hızlı okumak isteyen herkes Çağrı Dil Ankara hızlı okuma kursları ile  okurken aldığı verimi %300’e kadar artırabilir. Etkin , hızlı ve anlayarak okuma eğitimlerimiz sonunda kazanacağınız kazanımlardandır. Ankara Hızlı okuma kursu  eğitimlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Nedir ?

Hızlı okuma nedir ne işe yarar ? Temel eğitim alan herkes okuyabilir. Ancak herkesin okuma hızı farklıdır. Hızlı okuma geliştirme eğitimle, bilimsel ve kanıtlanmış yöntemlerle çok fazla sağlanabilir. Sadece hızlı okumak tek başına yeterli değildir. Hızlı okuma gerçek mi sorusunu bazen duyabiliyoruz, evet hızlı okuma gerçektir ve kanıtlanmıştır.

Hızlı okuma ve anlama birlikte olması gereken bir durumdur. Kişi hem hızlı okumalı hem de okuduğunu anlamalıdır. Hızlı okuma dakikada kaç kelime okuduğunuzu değil, dakikada anlayarak kaç kelime okuduğunuzu da artırır. Eğitim sürecimizdeki Hızlı okuma dersleri ile bunları sağlıyoruz.

Hızlı okuma, okuma hızınızın bilimsel yöntemlerle geliştirilerek çok daha kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni/dokümanı/kitabı anlayarak okuyabilme yeteneğidir. “Anlama”nın altını çizdik çünkü okuma kabiliyetinde de önemli olan nicelik değil nitelik, yani okuma eylemini ne kadar çok gerçekleştirdiğiniz değil, ne kadar etkili gerçekleştirdiğinizdir.

Hızlı Okuma Teknikleri

Hızlı okuma kursu eğitimlerimiz içerisinde hızlı okuma teknikleri de yer almaktadır. Kişiye özel veya grup olarak çıkardığımız hızlı okuma programı sizlerin daha kısa bir sürede çok fazla yol almanızı sağlamaktadır.

Hızlı okuma tekniklerini uygularken hızlı okuma metinleri , hızlı okuma kitabı , hızlı okuma bilgisayar programı , hızlı okuma göz egzersizleri gibi anlayarak ve etkili hızlı okumanızı sağlayacak her türlü uygun tekniği eğitmenlerimiz hızlı okuma dersi bünyesinde kullanmaktadır.

Hızlı Okuma Faydaları

Hızlı okuma faydalı mıdır , hızlı okuma yararları nelerdir sorularını aklınızdan soruyor olabilirsiniz. Öğrenci olabilirsiniz , yoğun evrak işleri ile ilgilenilmesi gereken bir işte çalışıyor olabilirsiniz. Çok sayıda rapor ve döküman taramanız gereken bir öğretim görevlisi olabilirsiniz veya sadece kitap okumayı çok seviyor kısa sürede daha çok kitap okumak istiyor olabilirsiniz. Bunlar ve benzeri daha birçok yerde anlayarak hızlı okuma kursu ile okuma hızınızı geliştirip işlerinizi kısa sürede halledebilir, sınavlarınızda çok daha başarılı olabilirsiniz. Çağrı Hızlı Okuma Kursu bir yandan da hızlı okuma ve okuduğunu anlama kursudur. Hızlı okuma kursu kişisel gelişim kursları arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Hızlı Okuma Kursları Ankara

Çağrı Dil Hızlı Okuma kursları Ankara içerisinde en fazla rağbet gören hızlı okuma eğitimi içeriğine sahiptir. Profesyonelce hazırlanmış hızlı okuma metni çalışmaları , profesyonelce uygulanan blok okuma öğrenme teknikleri , hızlı okuma hafıza teknikleri ile hızlı okuma dünya rekoru kırmasanız da sizi bir sonraki seviyeye taşıyacak hızlı okuma kurslarına hazır olun.

Kimler Hızlı Okuma Kursu Almalıdır ?

  • Sınavlarında ve derslerinde başarılı olmak isteyen Üniversite öğrencileri,
  • Her türlü sınava giriş hazırlığında olan , sınav süresini yetiştiremeyen sınava hazırlananlar,
  • Çok miktarda rapor ve doküman taraması gereken öğretim görevlileri,
  • Yoğun evrak işi ile uğraşan çalışanlar,
  • Kısa zaman dilimlerine daha çok kitap sığdırmak isteyenler

Ankara’da Hangi Bölgeler İçin Hızlı Okuma Kurslarımız Var ?

Çağrı Dil Hızlı Okuma Kursları Ankara içerisinde , Çankaya Kızılay’da Kocatepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Ancak Ankara’da yaşayıp , Yenimahalle , Çayyolu , Sincan , Keçiören , Etimesgut gibi ilçelerde yaşayan öğrenci adaylarımız için Kızılay’a sürekli gelen Ego otobüsleri , Metrolar ve Dolmuşlarda bir durak uzaklıktadır. Kızılay içerisindeki merkezi lokasyonu da öğrenci adaylarımızın kolayca kursumuza ulaşımını sağlamaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Fiyatları

Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi hızlı okuma eğitimlerimizde de her bütçeye uygun gayet ekonomik hızlı okuma kursu fiyatları politikamız bulunmaktadır. Çağrı Dil Okulu olarak eğitim kalitemizi her zaman maddiyatın önünde tutuyor ve öğrenci odaklı profesyonel çalışıyoruz. Sizlere en uygun fiyat tekliflerini almak için bizi arayabilir, iletişim formundan sizi aramamız için bize mail bırakabilirsiniz.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
yeminli tercüme ankara
ankara sanal ofis