Kişisel Gelişim Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Kişisel Gelişim Kursu'nda harika bir öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
302 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Yabancı Dil Okulu bünyesinde kariyer eğitimlerimiz başlıyor. Kişisel gelişim kursu Ankara içerisinde en çok araştırılan ve alınan kariyer kurslarından biri. Yoğunlukla öğrenci ve memur şehri olan Ankara ilimizde, insanlar kariyer basamaklarını tırmanırken daha avantajlı konumda olabilmek adına kişisel gelişim kursları araştırarak eğitim almak isteyen kişi sayısı çok fazladır. Kişisel gelişim kursları ne işe yarar

Kişisel Gelişim Nedir?

Kişisel gelişim hakkında son zamanlarda internet ve sosyal medyanın gücünün ve kullanımının artması, internette çok sayıda ticari veya bilgilendirme amaçlı doğru – yanlış, tam – eksik bilginin yer alması, kişisel gelişim hakkında bilgi kirliliğine neden olmuştur. İşinin ehli olmayan insanlar kişisel gelişim uzmanı, kişisel gelişimci olarak hareket etmeye başlayarak insanlara neler yapması gerektiğini öğütlüyor, yorum yapıyor. Ancak kişisel gelişim gerçek anlamı çok az anlaşılıyor.

Çağrı Yabancı Dil ve Kişisel gelişim kursu Ankara olarak her eğitimimizde olduğu gibi kişisel gelişim kursları eğitimlerimizde de Ankara’nın en iyi kişisel gelişim kursu olma hedefi ile yola çıkıyoruz. Yine her eğitimimizde olduğu gibi profesyonel eğitmenler, telafi dersleri , ücretsiz materyaller, başarı garantisi ve kolay ödeme imkanlarımız ile kişisel gelişim kursları Ankara Kızılay içerisinde en iyi kişisel gelişim kursu olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Kişisel Gelişim Kurs Programları

Günümüzde, iş hayatındaki rekabetin artması, çalışanların kişisel gelişimlerine daha fazla önem vermelerini zorunlu kılmaktadır. Bu kapsamda, kişisel gelişim kurs programları, çalışanların kariyer hedeflerine ulaşmaları ve iş yaşamlarında daha başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Kişisel gelişim kurs programları, iş hayatına uygun ve kişisel gelişim programları olmak üzere iki ana başlıkta incelenebilir.

İş Hayatına Uygun Programlar

 • Profesyonel İş Arama Teknikleri
 • CV Hazırlama
 • Mülakat Teknikleri
 • Etkili Sunum Teknikleri

Kişisel Gelişim Programları

 • Liderlik ve Takım Çalışması
 • Stres ve Stres ile Başa Çıkma Yolları
 • İletişim ve Beden Dili
 • Kişisel Zaman Yönetimi

Kişisel gelişim kurs ücretleri ve paket fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yöneticiler İçin Kişisel Gelişim Tavsiyeleri

Kişisel gelişim insan hayatının her noktasında önemlidir. İş hayatında da bazı yeteneklere sahip olmak, büyük avantajlara sahip olmanızı sağlar. Bu başlıkta Ankara kişisel gelişim kursu olarak , yöneticilere yönelik tavsiyeler vereceğiz.

 • Yöneticiler Proaktif Olmalı: İnsanlar genelde sadece kendilerine verilen görevleri yapmaya ve sorumluluk almamaya meyillidir. Karar verilmesi gereken durumlardan kaçınırlar. Proaktif kişiler buralarda devreye girer ve inisiyatif alarak duruma hakim olurlar. İşleri yapılması gereken ve gerekmeyen diye ayırırlar. Reaktif insanlar gibi beni ilgilendiren ve ilgilendirmeyen diye değil.
 • Tepkilerini Belirle: Dışarıdan gelen uyarıcılara karşı tepkilerinizi kendiniz belirlemelisiniz. Duruma göre, işe göre, doğru ve yanlışa göre hareket edip kararlarınızı buna göre vermelisiniz. Dürtü ile tepki arasında insanın seçme özgürlüğü vardır. Bu özgürlüğü kullanın. Çünkü bize zarar veren başımıza gelen şey değil, ona verdiğimiz tepkidir.
 • Etki Alanınızı İlgi Alanına Dönüştürün: Hepimizin yapmaktan zevk aldığı şeyler vardır ve işyerindeki sorumluluklarımız vardır. Eğer iş ortamındaki etki alanınızın içindeki şeyleri ilgi alanınıza eklerseniz ve odak noktası olarak kullanırsanız etki alanınızı geliştirirsiniz.
 • İşin Başını ve Sonunu Düşünün: Yönetici olarak bir işe başlarken sonunu da düşünün. Sonunu düşünmek demek, işe başlamadan önce sonunda nereye varacağınızı tam olarak belirlemek demektir. Eğer varış noktanızı bilirseniz, yolculuk ortasında kafanızı kaldırdığınızda yönünüzün doğru olduğunu tespit edebilirsiniz.
 • Kişisel Misyonlar Belirle: Yıllık kişisel misyonlar belirleyin ve yıl boyunca bunları gerçekleştirmeye çalışın. Mesela dürüstlükten hiç ödün vermeme, her yıl yeni bir konuda yeterlilik kazanma, her zaman olumlu yaklaşma, giyim kuşamda ve işyerinde düzenli olma, hata yapmaktan korkmama ve onlardan sürekli ders alma, konuştuğunun iki katı dinleme, yanında çalışanları başarıya daha kolay ulaşmalarına destek olma gibi.
 • Her Gün Yeni Bir Konu Öğrenin: Her gün mesai saatinin 1 saatini mesleğinizde yeni bir konuyu öğrenmeye ayırın. Bu teknik birçok başarılı insanın uyguladığı bir tekniktir. Böylece ayda en az 20 saat mesleğinizle alakalı güncelleme yapmış olursunuz.
 • Kazan Kazan Mantığı: Kazan kazan mantığı ile hareket etmeye çalışın, önce anlaşmaya sonra anlaşılmaya çalışın. Astlarınızla sinerji oluşturun. Onlara sorumluluklar verin.

Çağrı Kişisel Gelişim Kursu Ankara

Çağrı Yabancı Dil ve Kariyer Okulu Kişisel Gelişim Kursu Ankara eğitimleri kayıtları başladı. Siz de eğitim programlarımıza katılmak istiyorsanız erken kayıt indirimlerinden ve güncel kampanyalardan faydalanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Ankara Kişisel Gelişim Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Kişisel Gelişim Kursu : Çağrı Dil Kişisel Gelişim Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Kişisel Gelişim kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Diksiyon, beden dili, etkili imaj, sunum teknikleri, zarafet, protokol kuralları, telefonda iletişim, kurumsal yazışma, stres ve zaman yönetimi, algı yönetimi, kurum içi iletişim, zor insanlarla başa çıkma, ikna teknikleri, liderlik ve motivasyon gibi eğitimler verilir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Gökhan Işık

  Eylül 28, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun Kişisel Gelişim kursu, bana hem profesyonel hem de kişisel hayatımda çok değerli beceriler kazandırdı

 2. Ayten Ateş

  Mart 14, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Kişisel Gelişim kursu, benim için sadece bir eğitim değil, aynı zamanda bir dönüşüm süreciydi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 3. Yusuf Özcan

  Eylül 19, 2023

  Kurs süresince kazandığım bilgi ve deneyimler, hem kariyerimde hem de kişisel yaşantımda fark yaratmamı sağladı. Teşekkürler Çağrı Dil Okulu!

 4. Ebru Şen

  Kasım 5, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Kişisel Gelişim kursu, konusunda uzman eğitmenlerin rehberliğinde, bireysel potansiyelimin farkına varmamı ve en üst seviyeye çıkmamı sağladı.

 5. Rukiye Kurt

  Ocak 2, 2024

  Eğitmenlerin uzmanlığı ve içerik zenginliği sayesinde, bu kurs sayesinde kendimi daha motive ve yönlendirilmiş hissediyorum

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara